Joga

Studio jogi „ASY-studio” oferuje zajęcia hatha-jogi dla Polaków i osób rosyjskojęzycznych, mieszkających w Polsce. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych i doświadczonych trenerów.

Rodzaje zajęć oferowane przez studio jogi:
– „Hatha-joga”;
– „Joga dla początkujących”;
– „Zajęcia indywidualne”;
– wyjazdowe szkolenia intensywne z hatha-jogi;
– szkolenia intensywne „Joga weekendowa”.

ROZKŁAD grupowych zajęć

ul. Kazimierzowska, lok. 55 (Mokotów):
w poniedziałki 18:15-19:15 (Sergij),
we wtorki 11:00-12:00 (Katerina),
w piątki 18:15-19:15 (Sergij)

Zapisy na zajęcia indywidualne pod numerem tel. +48 883 093 134.

Cennik na zajęcia z jogi

50 zł

300 zł

250 zł

Karnety

180 zł

250 zł

320 zł

Pomożemy Ci zachować zdrowie

Fachowcy

“Nazwa ASY Studio odzwierciedla naszą wspólną pasję do medycyny wschodniej, chińskiej oraz holistycznego podejścia do zdrowia człowieka.”

Sergej Yeromin​

Uprawiam jogę od 2007 roku, nauczaniem jej zajmuję się od 2009 roku. Z wykształcenia jestem wykładowcą kultury fizycznej i sportu. Prowadzę treningi grupowe i indywidualne. Oprócz zajęć jogi lubię aktywny odpoczynek w górach i nad morzem (freediving).

W 1991 roku ukończyłem Instytut Kultury Fizycznej w Leningradzie. W 2005 roku zakończyłem studia doktoranckie w Państwowym Instytucie Kultury Fizycznej we Lwowie o specjalności wykładowca kultury fizycznej i sportu. Podczas swojej działalności wykładowczej opracowałem ponad dwudziestu skryptów metodycznych i podręczników na temat rozwoju i doskonalenia ogólnych i specyficznych cech fizycznych człowieka, otrzymałem deklaratywny patent Ukrainy za wynalazek. Dużo czasu poświęcam przygotowaniu do wydania materiałów metodycznych do gimnastyki dla joginów i do gimnastyki oddechowej w wodzie. Mam za sobą około 25 lat poważnego uprawiania różnych dyscyplin sportowych, doświadczenie w pracy w drużynach sportowców wysoko wykwalifikowanych.

 

Uprawianie sportu pomogło mi wszechstronnie rozwinąć ciało. Ale tylko po poważnej praktyce jogi zdałem sobie sprawę, że wśród wielu rodzajów sportu nie ma ani jednego, który mógłby przy minimalnych nakładach czasu, z najwyższą możliwą efektywnością i bezpieczeństwem dla zdrowia przeprowadzić do radykalnej poprawy stanu zdrowia psychicznego i fizycznego człowieka.

Od grudnia 2007 roku rozpocząłem praktykować jogę. Teraz ćwiczę według indywidualnych programów. Od czerwca 2009 roku do września 2014 roku prowadziłem zajęcia w Kijowskim studio A.W.Siderskiego. Przez cztery lata byłem metodykiem projektu Y23.

W tej chwili prowadzę zajęcia według programów treningowych gimnastyki joginów z jednorazową adaptacją „dziś na dziś” pod potrzeby grupy we własnym studio jogi „ASY-studio”.

Regina Yeromina

Uczę hatha-jogi, opracowuję programy indywidualne, prowadzę treningi indywidualne, wyjazdowe odosobnienia, seminaria, wykłady.

W moim kręgu zainteresowań i nauczania znajdują się: zajęcia Zhong Yuan Qigong (instruktor Zhong Yuan Qigong), zajęcia „Plavita Sadhana”, kobiece praktyki, które na Wschodzie stanowią integralną część kultury zachowania i pozwalają kobietom poprawiać swoje zdrowie i rozwijać się duchowo, studiuję praktyki medytacji, różne style Qigong, praktyki energodynamiczne, zawodowo zajmuję się masażami.

Mam ukończone kilka kierunków studiów wyższych (jedno z których to rehabilitacja fizyczna i fitness). W 2011 roku ukończyłam studia na poziomie podstawowym w Akademii Psychoterapii Pozytywnej w Wiesbaden, uczestniczyłam w seminariach prowadzonych przez czołowych psychologów świata.

 

Przyszłam do jogi jako do systemu pełnego rozwoju. Uprawianie sportu, shapingu i fitnessu nie zaspokajały w pełni moich potrzeb. Opierając się na własnym doświadczeniu co do skuteczności jogi, pozostawiłam swoją dotychczasową pracę i całkowicie poświęciłam się działalności trenerskiej.

„Jestem szczęśliwa, że mam możliwość przekazać narzędzia, specyficzny materiał metodyczny ludziom, którzy chcą zmienić swoje życie i są gotowi działać. Najbardziej podoba mi się, kiedy ludzie stają się zdrowi, szczęśliwi, poznają nowe granice swoich możliwości, stają się panami swego życia, osiągają swoje cele, kiedy ludzie osiągają sukcesy…”

 

Trenerzy studio

Zespól ASY Studio

Kamila Zakrzewska

Kamila - trener z Qigong i praktykantka masażu energetycznego. W 2017 roku odkryła zajęcia Qigong w ASY-Studio. Początkowo nic nie wiedziała na temat pracy z energią. Dzisiaj już ukończyła 1, 2 i 3 poziom Qigongu. Podczas kursów poznała również podstawy medycyny obrazowej i masażu energetycznego. Kiedy sama odczuła na sobie dobroczynne efekty pracy z energią stwierdziła, że jest to jej ścieżka rozwoju. Uczestniczy w kursach i warsztatach, które pozwalają rozszerzać jej wiedzę, a następnie Kamila może się nią dzielić podczas prowadzonych zajęć.

Roksana Zakrzewska

Roksana to trener z ambicjami ale w tym samym czasie spokojny, to człowiek zaangażowany w jogę po uszy. Z wykształcenia jest magistrem ekonomii, ale wolny czas poświęca na praktykę jogi. Od najmłodszych lat sport był częścią życia Roksany, jest fanem aktywności fizycznej. Posiada tytuł instruktora sportu Fitness-Areobik oraz kilkuletnie doświadczenie w praktyce jogi. Kocha praktykować jogę, dawać jej klientom zdrowie, radość, dobrą energię, którą uzyskują podczas zajęć. W życiu chodzi o to by człowiek odnalazł to co kocha i to robił. Dzięki jodze nauczyła się że to co wydaje się czasem dla człowieka nie możliwe jest tak naprawdę w zasięgu ręki.

Chcesz uzyskać więcej informacji?

O JODZE

Joga – jeden z sześciu ortodoksyjnych systemów filozofii indyjskiej, zajmujący się związkami pomiędzy ciałem i umysłem. Poprzez odpowiedni trening ciała (w tym ascezę), dyscyplinę duchową (medytację) i przestrzeganie zasad etycznych joga deklaruje możliwość rozpoznania przez praktykującego natury rzeczywistości.

System treningowy gimnastyki joginów, który dajemy na zajęciach, to system metodyczny zastosowania technik treningowych jogi, specjalnie zoptymalizowanych pod kątem współczesnych warunków zachodniego społeczeństwa.

Taka metoda jest dobrym wyborem do rozpoczęcia praktyki treningowej niezależnie od początkowej kondycji.

System zorientowany jest na odbiorcę końcowego i jest przeznaczony do tworzenia programów treningowych ogólnego przeznaczenia.

Charakteryzuje się dużą różnorodnością technik treningowych, pozwala rozwiązywać szerokie spektrum zadań charakteru ogólnorozwojowego, rehabilitacyjnego i terapeutycznego. Ze względu na obfitość różnych wariacji technik o najniższych poziomach trudności, pozwala na opracowanie programów treningowych dla początkujących, dla osób z upośledzeniami funkcji fizjologicznych i rożnymi zaburzeniami funkcjonalnymi i organicznymi.

Metodyka gimnastyki joginów jest odpowiednia do stosowania jako optymalny system uniwersalnego fitnessu, rehabilitacji funkcjonalnej i fizykoterapii.