Masaż

Gabinet masażu Warszawa ASY Studio to wyjątkowe miejsce, które charakteryzuje się profesjonalnym podejściem, wieloletnim doświadczeniem i usługami na najwyższym poziomie.

Rodzaje masażu:

Zestaw technik masażu, harmonijnie łączący różne chwyty skierowany na osiągnięcie głębokiej relaksacji i przywrócenia elastyczności tkanek i skóry. Twórcą metodyki masażu strukturalno-mięśniowego jest naukowiec Enrique Garcia. Jego metodyka została opracowana w Instytucie Terapii Manualnej INMASTER i została nazwana Gemolimfodrenaż lub masaż hiszpański.

Masaż hiszpański opiera się na specyficznym wpływie na układ żylny oraz limfę, odgrywającą bardzo ważną rolę w wymianie substancji między komórkami tkanek i krwią.
Podstawami techniki masażu hiszpańskiego są:
– różnorodność chwytów, która pozwala uwzględniać indywidualne cechy organizmu;
– niedopuszczanie do bolesnych doznań; uczucie radości i przyjemności po masażu;
– odprężenie i poprawa stanu psycho-emocjonalnego;
– poprawa ukrwienia tkanek, drenaż limfatyczny;
– polepszenie koloru skóry, zwiększenie jej elastyczności, wygładzanie zmarszczek, a także znaczne zmniejszenie obrzęków;
– podniesienie owalu twarzy, a także modelowanie konturów twarzy, wygładzenie fałd nosowo-wargowych, redukcja zmarszczek, zmniejszenie efektu podwójnego podbródka;
– odmładzanie skóry szyi i dekoltu;

– maksymalne rozluźnienie mięśni i zmniejszenie zastoju w tkankach, poprawienie procesów metabolicznych;
– zmniejszenie dolegliwości bólowych;
– zmniejszenie kurczliwości mięśni i zwiększenie zakresu ruchu stawów;

– poprawienie ogólnego tonusu tkanek, co przyczynia się do spowolnienia procesu starzenia;
– rozwiązanie problemów układu sercowo-naczyniowego oraz wielu problemów kosmetycznych związanych z zaburzeniami naczyniowymi.

Specjaliści zalecają masaż hiszpański w seansach  10-12 zabiegów.

W zależności od potrzeb Pacjenta może spełniać różne role: leczyć, relaksować lub wspomagać odchudzanie. Wykonywany jest całościowo lub na poszczególne części ciała (np. stawy, kończyny, brzuch, klatkę piersiową, szyję, kark, twarz, głowę), stanowi podstawę dla innych rodzajów masaży. Regularnie stosowany, znajduje zastosowanie w profilaktyce oraz leczeniu wielu schorzeń.
Charakteryzuje się ośmioma technikami takimi jak: głaskanie, rozcieranie, wyciskanie, ugniatanie, oklepywanie, wstrząsanie, wibracja oraz ruchy bierne. Działa przeciwbólowo, zwiększa odżywienie tkanek, regeneruje mięśnie, reguluje napięcie mięśniowe oraz uaktywnia przepływ krwi i limfy.

Podczas leczenia według metody Qigong Zhong Yuan, korzysta się z kompleksowego – fizycznego, energetycznego i informacyjnego – podejścia do zdrowia człowieka. Jest to istotna różnica między tą metodą a innymi, zachodnimi sposobami leczenia, w których lekarz opiera się zazwyczaj tylko na jednym z trzech aspektów. Image Therapy wykorzystuje jednocześnie wszystkie metody oddziaływania. 

Specjalista Image Therapy kieruje swoją energię tak, aby wzmocnić osłabione lub nieaktywne systemy w organizmie człowieka. Przebudza jego “Qi”, czyli energię życiową, otwiera meridiany (czyli kanały łączące ludzki organizm w całość) oraz przywraca wrodzone moce uzdrawiające pacjenta. Za pomocą informacji uzyskanych podczas diagnozy terapeuta rozprowadza energię Qi wewnątrz ciała, usuwa nadmiar energii z niektórych narządów i umieszcza ją w innych, przywracając tym samym równowagę energetyczną w ciele. Ponadto terapeuta poprawia połączenie pacjenta z wszechświatem i przyciąga energię zewnętrzną, co ma korzystny wpływ na stan jego zdrowia.

Drenaż limfatyczny zaliczamy do masaży leczniczych. Masaż limfatyczny usprawnia krążenie limfy, dzięki czemu zapobiega chorobom związanym z jej utrudnionym przepływem. Przynosi ulgę, a także likwiduje obrzęki. Zabiegi drenażu zdecydowanie przyspieszają powrót do zdrowia i sprawność osób po przebytych chorobach zakaźnych, nowotworowych, a także rekonwalescentów po operacjach usunięcia węzłów chłonnych.
Limfatyczny masaż Warszawa ASY Studio trwa od 60 do 120 minut, zależnie od indywidualnych potrzeb.

Jest idealnym sposobem na odpoczynek i pozbycie się negatywnych wibracji.  Likwiduje mimowolne napięcie mięśni, przywraca prawidłowy rytm serca, właściwe krążenie i ciśnienie krwi, a nawet pomaga w walce z bezsennością. Celem masażu relaksacyjnego jest zmniejszenie, napięcia mięśniowo-nerwowego i psychicznego, tym samym uzyskanie pełnego rozluźnienia i odprężenia. Ruchy wykonywane przez masażystę są spokojne, powolne, rytmiczne, łagodne, aby uspokoić duszę i ciało. Zabiegowi towarzyszą świece, aromatyczne zapachy, pachnące olejki.

To wyjątkowy zabieg relaksacyjny. Uśmierza ból głowy, odmładza, liftinguje twarz. Podczas zabiegu masuje się głowę, twarz, szyję, ramiona oraz barki. Masaż głowy przynosi ulgę także w dolegliwościach będących następstwem stresu, np. w przypadku bólów głowy, przy przeciążonych mięśniach oczu, przy sztywności szyi i ramion.

Czaszka jest pokryta cieniutką warstwą mięśni, które naprężają się, gdy jesteśmy spięci, czego rezultatem jest ból głowy, ogólny niepokój. Przez rozluźnienie mięśni, masaż głowy poprawia ukrwienie mózgu, likwiduje uczucie niepokoju i relaksuje cale ciało.
Na ramionach, wzdłuż kręgosłupa, na szyi, twarzy znajdują się centra energetyczne, których odpowiednie stymulowanie może przynieść poprawę stanu zdrowia całego organizmu. Kombinacja rytmicznych uderzeń może usunąć blokady energetyczne w meridianach, wyrównać przepływ energii, wywołać uczucie ulgi i wyciszenia.
Zabieg masażu trwa od 30 do 90 minut, zależnie od indywidualnych potrzeb.

Sprawia, że brzuch i talia będą doskonale ujędrnione i wymodelowane. Stosowany 2-3 razy w tygodniu powoduje, że zrzucamy zbędne kilogramy dzięki czemu cała sylwetka staje się szczuplejsza i bardziej atrakcyjna. Masaż ten w połączeniu z codzienną dietą oraz gimnastyką daje niesamowity efekt wyszczuplający dla całego ciała. Zabieg trwa od 30 do 90 minut, zależnie od indywidualnych potrzeb.

Masaż antycellulitowy polega na intensywnym ugniataniu i oklepywaniu obszarów dotkniętych cellulitem: ud, pośladków, brzucha, przedramion. W trakcie masażu antycellulitowego następuje rozbicie tkanki tłuszczowej na mniejsze cząsteczki, dzięki czemu organizm łatwiej może je wydalić. Dodatkowo poprzez mocne pobudzenie krążenia usprawniony zostaje metabolizm tkanek organizmu, dzięki czemu wszystkie procesy zachodzą sprawniej. Skóra staje się jędrna, elastyczna i wyraźnie wygładzona.

Antycellulitowy masaż Warszawa ASY Studio wykonywany jest z użyciem kremów i olejków zawierających składniki aktywne wspomagające redukcję cellulitu. Specjalnie dobrane naturalne ekstrakty i oleje roślinne wspomagają proces usuwania cellulitu oraz zapobiegają jego ponownemu powstawaniu.
Zabieg ten intensywnie wspomaga walkę ze zbędnymi kilogramami oraz modeluje i wyszczupla takie partie sylwetki ciała jak talia, brzuch pośladki czy biodra. Masaż odchudzający o właściwościach antycellulitowych stosowany w naszym gabinecie przyczynia się przede wszystkim do ogólnego spadku wagi i poprawy wyglądu skóry na całym ciele.

Masaż wyszczuplający polega na intensywnym masowaniu, co umożliwia spalanie zbędnego tłuszczu i widocznie zmniejszenie się obwodów ciała. Modelując sylwetkę, stanowi skuteczne uzupełnienie kuracji odchudzających, a zarazem ma działanie rewitalizujące i przyśpieszające regenerację naszego naskórka (wyraźnie poprawiając wygląd skóry całego ciała).  W masażu odchudzającym wykorzystujemy także techniki masażu energetycznego, w którym uciskamy punkty akupresurowe, odpowiadające za wydalanie toksyn z organizmu.

Wykonywany przez specjalistów ASY Studio Warszawa masaż wyszczuplający spowoduje, że skóra na Twoim brzuchu, biodrach, udach oraz ramionach stanie się bardziej sprężysta i jędrniejsza.
Zakres masażu antycellulitowego i czas trwania dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klientów od 60 do 120 minut. W celu podniesienia skuteczności zabiegów antycellulitowych w trakcie masażu wykorzystujemy również bańkę chińską.

Jest rodzajem terapii podciśnieniowej. Stosowane bańki chińskie (gumowe) powodują zasysanie skóry do środka, wytwarzając niewielkie podciśnienie. Siłę masażu można regulować poprzez zwiększenie lub zmniejszenie stopnia zassania fałdu skóry. Masaż bańską chińską jest wykorzystywany głównie przy kuracji antycellulitowej i modelowaniu sylwetki. Zabieg ten silnie pobudza krążenie krwi i limfy, przez co pomaga pozbyć się toksyn z organizmu, reguluje przemianę materii, wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej.

Masaż holistyczny, mający wpływ na ciało i ducha, nazywany także masażem uzdrawiającym. Do zabiegu wykorzystuje się rozgrzane kamienie bazaltowe różnej wielkości i kształtu, które bardzo długo utrzymują temperaturę. Zabieg wykazuje działanie fizjoterapeutyczne, uzupełniając kompleksowo terapię, przywracając sprawność uszkodzonym narządom. Masaż ten przyspiesza procesy wypoczynkowe, zwiększając zdolność wysiłkową organizmu. Działa kojąco na wszelkiego rodzaju bóle mięśniowe i napięcia wynikające ze stresu. Tego rodzaju masaż Warszawa ASY Studio najbardziej polecany w okresie jesienno-zimowym.

Rehabilitacja ruchowa jest to proces przywracania sprawności po urazach ortopedycznych lub w chorobach zwyrodnieniowych układu ruchowego. Skuteczność rehabilitacji zależy od właściwej diagnozy, a następnie zastosowania odpowiedniej metody rehabilitacji ćwiczeniami jogi. Ważnym czynnikiem jest postawa pacjenta, którą powinno cechować zaangażowanie w proces powrotu do zdrowia oraz stosowanie zaleceń w codziennym życiu.

Gimnastyka lecznicza odpowiednio dobrana i systematycznie wykonywana daje największe efekty terapeutyczne. Likwiduje nie tylko doraźnie skutek, lecz co najważniejsze przyczynę problemu.
Gabinet masażu Warszawa ASY Studio oferuje pakiety rehabilitacyjne, które zawierają:
– kompleksową diagnostykę ciała;
– określenie celów rehabilitacji;
– masaż leczniczy: masaż poprzeczny, terapia punktów spustowych, masaż tkanek głębokich;
– indywidualny program treningowy.
Trwa od 30 do 90 minut, zależnie od indywidualnych potrzeb.

Okładowi na całe ciało, pilingowi, masce na twarz oraz masażowi limfatycznemu towarzyszy lekka muzyka w ciepłej i przyjemnej atmosferze, która pozwala się zrelaksować i uzyskać maksimum przyjemności. A poza tym zabieg z użyciem naturalnych żeli, peelingów i olejków da Ci możliwość niezwykle łatwego i przyjemnego uzyskania szczupłego i pięknego ciała.

PROCEDURY OKŁADU:
– odnawiają skórę, czyniąc ją niesamowicie miękką, delikatną i aksamitną;
– przyczyniają się do zmniejszenia objętości ciała, poprawiają metabolizm;
– nawilżają, wzmacniają i odbudowują strukturę skóry;
– poprawiają krążenie limfy, zwiększając tym samym ogólny ton skóry i warstwy tkanki podskórnej;
– niwelują objawy cellulitu i uruchamiają w organizmie procesy z nim walczące;
– prowadzą do zmniejszenia tkanki tłuszczowej i stymulują procesy odmładzające;
– poprawiają metabolizm tlenu w tkankach;
– stymulują procesy regeneracji i eliminacji toksyn.

konsultacja na temat zdrowia i wyżywienia

Oferta na Urodziny

W tygodniu, w którym przypadają urodziny klienta, może on otrzymać 25% rabatu na klasyczny masaż 60 minutowy.  Aby móc skorzystać z promocyjnej oferty, wymagane jest okazanie dowodu tożsamości.

Chcesz zrobić komuś prezent na urodziny, z okazji rocznicy czy świąt? Podaruj mu zaproszenie na masaż, z pewnością będzie to trafiony podarunek!

Masaż klasyczny

160 zł

300 zł

400 zł

Masaż brzucha

160 zł

300 zł

Masaż stóp

160 zł

300 zł

Masaż Chiński / Image-terapia

200 zł


Konsultacja na temat zdrowia

800 zł

Masaż guasza

200 zł

Okład ciała z alg morskich

280 zł

Pakiety zabiegów

rabat 5%

rabat 10%

rabat 15%

Pomożemy Ci zachować zdrowie

Fachowcy

“Nazwa ASY Studio odzwierciedla naszą wspólną pasję do medycyny wschodniej, chińskiej oraz holistycznego podejścia do zdrowia człowieka.”

Sergej Yeromin​

Ukończyłem studia w zakresie technik masażu w 1991 roku oraz w  Karlowych Warach w 2017 roku. Jestem masażystą z prawie 30-letnim stażem z doświadczeniem w takich technikach jak:

 • masaż sportowy,
 • klasyczny masaż
 • modelujący zabieg masażu antycellulitowego,
 • masaż bańką chińską.

Pracuję również jako instruktor jogi. Staram się wciąż kształcić i rozwijać, aby móc jak najlepiej pomagać swoim pacjentom. Wraz z żoną we wrześniu 2015 roku założyliśmy ASY-Studio – własny gabinet masażu i studio jogi w Warszawie. 

,,Do każdego klienta naszego gabinetu masażu podchodzę kompleksowo, tak dobierając metody leczenia, aby uzyskać efekty.”

Regina Yeromina

Jestem absolwentką Studia Masażu w Kijowie i specjalistką z 20-letnim doświadczeniem w technikach takich jak :

 • masaż gua sha
 • hiromasaż,
 • masaż klasyczny,
 • chiński masaż
 • modelujący masaż,
 • masaż bańką chińską,
 • masaż antycellulitowy.

Ukończyłam także studia na kierunku rehabilitacja i fizjoterapia oraz zdobyłam dyplom na Akademii Psychoterapii Pozytywnej w Wiesbaden. Uczestniczyłam również w seminariach prowadzonych przez czołowych psychologów świata. W moim kręgu zainteresowań i nauczania znajdują się także: praktyki medytacyjne oraz energodynamiczne, zajęcia Zhong Yuan Qigong oraz kobiece praktyki, które na wschodzie stanowią integralną cześć codziennej kultury i pozwalają kobietom nie tylko z zadbać o swoje zdrowie, ale również rozwijać się duchowo.

W styczniu 2017 roku ukończyłam studia w Pekińskim Instytucie Medycznym „Kundawel” uzyskując uprawnienia do Chinese Image Medicine (CIM). Jest to rodzaj medycyny opartej na myśleniu wizerunkowym.
W pracy zajmuję się również współczesnymi metodami diagnozowania i leczenia.

„Jestem szczęśliwa, mając możliwość pomagać ludziom, którzy chcą zmienić swoje życie i są gotowi działać. Chcę, aby moi klienci byli zdrowi, szczęśliwi i stali się panami własnego życia…”.

Chcesz uzyskać więcej informacji?

O MASAŻU

MASAŻ to wywodząca się z dalekiego wschodu, znana od tysięcy lat forma relaksu, terapii, a nawet leczenia organizmu polegająca na oddziaływaniu bodźcami mechanicznymi na tkanki ciała w celu uzyskania oczekiwanego rezultatu. Masaże lecznicze, relaksacyjne czy odchudzające mogą pomóc zmniejszyć zmęczenie, zachować urodę i zdrowie lub zlikwidować nie tylko objawy, ale i przyczyny niektórych chorób. Znajdź swój ulubiony masaż Warszawa ASY Studio!

Podczas masażu nasze ciało relaksuje się, poprawia się również przemiana materii oraz ukrwienie skóry. Zdecydowanie zmniejsza się napięcie mięśni spowodowane coraz większym stresem, z którym mamy do czynienia na co dzień.

Masaż Warszawa ASY Studio, klasyczny czy bardziej niekonwencjonalny, to idealna forma poprawy samopoczucia przy jednoczesnej inwestycji w to co najważniejsze, czyli we własne zdrowie.
Regularne masaże ciała stymulują mikrokrążenie w tkankach, usuwają toksyny z organizmu wspomagając w znaczący sposób wszelkie metody odchudzania, jak również zauważalnie redukują cellulit oraz zapobiegają starzeniu się skóry i zwiotczeniu mięśni. Pomagają przywrócić pełną sprawność po wysiłku fizycznym i zmniejszają ból spowodowany m.in. przez kumulację kwasu mlekowego w tkance mięśniowej.