Qigong

Qigong (czyt. czi kunk) to starochińska gimnastyka relaksująca. Sztuka Zhong Yuan Qigong jest holistycznym systemem wiedzy i metod, które pozwalają unormować stan psychofizyczny, rozwinąć kreatywność i dokonać przejścia do sfery „możliwości specjalnych”.

Cele zajęć Zhong Yuan Qigong Warszawa:

 • aktywizowanie energii w dolnym dantianie;
 • poprawa jakość energii i przekształcenie jej w taki sposób, aby zwiększyć witalność;
 • normalizowanie krążenia energii między kanałami przez otwieranie obszarów spastycznych

Na zajęciach grupowych i indywidualnych będziecie mogli zapoznać się z techniką wykonywania 3 ćwiczeń podstawowych i 4 przygotowawczych, a także poznać metody:

 • pobierania energii ze środowiska;
 • równoważenia yin i yang w organizmie;
 • otwierania i oczyszczenia kanałów energetycznych i punktów bioaktywnych;
 • harmonizacji różnych struktur energii w celu uzdrawiania organizmu;
 • optymalizacji stanu psychofizycznego;
 • zwiększania odporności, przedłużenia życia i młodości;
 • ochrony przed negatywnymi oddziaływaniami;
 • aktywizacji pracy mózgu, rozwoju intelektu;
 • praktyki w czasie snu, spaceru i spożywania jedzenia.
Rozkład zajęć grupowych:
we wtorki 17:30-19:00 (ogólne zajęcia z Kamilą)
w środę 17:30-19:00 (qigong i medytacja z Reginą).
 
Tel. kom.: +48 883 093 134

CENNIK na zajęcia Qigong

50 zł

170 zł

Cena na seans image-terapii

300 zł

350 zł

Cena na warsztaty Qigong

120 euro

150 euro

Pomożemy Ci zachować zdrowie

SPECJALIŚCI ASY STUDIO

“Nazwa ASY Studio odzwierciedla naszą wspólną pasję do medycyny wschodniej, chińskiej oraz holistycznego podejścia do zdrowia człowieka.”

qigong Warszawa цигун Варшава Чжун Юань Цигун

Regina Yeromina

Zacznę od tego, że mam ukończone kilka kierunków studiów wyższych, jednym z których jest fizrehabilitacja. Od 2007 roku prowadzę zajęcia z hatha-jogi.
7 lat pracowałam trenerem w joga studio A.Siderskiego. W zakres moich obowiązków wchodziło prowadzenie jak grupowych, tak i indywidualnych treningów, napisanie i opracowywanie programów indywidualnych według potrzeb klienta, prowadzenie różnorodnych wykładów dla trenerów hatha-jogi w szkole A. Siderskiego. Również prowadziłam grupowe oraz indywidualne zajęcia dla kobiet oraz dla kobiet w ciąży.

Ponadto, uczyłam w szkole „Odpowiedzialnego rodzicielstwa” ( stan ciąży, przygotowanie kobiety do porodu, rehabilitacja po porodzie), byłam uczestnikiem Yoga-maratonów, prowadziłam seminaria szkoleniowe oraz warsztaty z jogi i Qigong.

Jednym z moich opracowań jest „kurs jogi dla początkujących”, który zawiera w sobie serię wykładów i zajęć z poleceniami jak zacząć praktykę bezpiecznie i z zadowoleniem. Jestem współautorem podręcznika z jogi.

W tej chwili prowadzę zajęcia z hatha-jogi i Qigong, warsztaty szkoleniowe 1 i 2 poziomu Qigong, piszę programy indywidualne z jogi, fitnessu, gimnastyki rehabilitacyjnej, programy dla obniżenia wagi.

Również zajmuję się leczeniem według techniki terapii obrazów, robię lecznicze masaże (wykorzystuję różne techniki, w tym guasza i bańki).

Ponadto, prowadzę warsztaty i treningi wyjazdowe.
Od 2012 roku uprawiam Zhong Yuan Qigong. Jestem terapeutą 4 poziom, instruktorem 2ch poziomów Zhong Yuan Qigong, osobisty student Mistrza ZYQ. Mnóstwo razy byłam uczestnikiem jego warsztatów oraz seminariów szkoleniowych w Shaolin (Chiny) i innych.

Chcesz uzyskać więcej informacji?

QIGONG WARSZAWA

Ćwiczenia Qigong Warszawa ASY Studio
Jednak najważniejszym czynnikiem w praktyce Qigong jest mistrz lub instruktor. Bez bezpośredniego szkolenia z mistrzem, błędy są niemal nieuniknione, a ich skutki dla zdrowia i psychiki mogą być nieprzewidywalne.

Dlatego tutaj bardziej niż przy nauce jakiejkolwiek innej sztuki konieczne jest uczęszczanie na zajęcia Qigong. W naszym ASY Studio Joga i Masaż kładziemy dużą uwagę na nauczenie kursantów podstaw Qigong i umożliwienie im doskonalenie siebie.

Qigong ćwiczenie – zalety
Osoby praktykujące Qigong są zdrowsze, bardziej optymistyczne, mniej podatne na stres, łatwo i owocnie wykonują swoją pracę. Są one też w stanie podjąć dodatkowe obowiązki bez tracenia wewnętrznej harmonii, co jest ważne we współczesnym życiu.

Zadzwoń, napisz lub po prostu wpadnij do naszego ASY Studio, a wprowadzimy Cię w tę wyjątkową sztukę!